Práca inštruktor autoškoly, Košice

Hľadáš prácu ako inštruktor autoškoly v Košiciach? Príjmeme do tímu nových inštruktorov autoškoly DUŠIČKA sro. S praxou, aj bez praxe. Postupne ťa zaučíme ako učiť začiatočníkov.

Miesto práce: Košice centrum mesta a komunikácie v blízkom okolí. Na presun domov a do auškoly môžeme poskytnúť firemné vozidlo.

Dátum nástupu: IHNEĎ

Plat: Práca na živnosť od 8 eur podľa praxe a skúseností. Skupiny A, BE, C, D, E a T sú vítané a lepšie ohodnotené od 10 eur a vyššie. V prípade záujmu môže byť aj pracovná zmluva na čiastočný úväzok.

Náplň práce: Praktická príprava žiadateľov o vodičské oprávnenie skupín A, B, BE, B96, C, D, E, T a ich kombinácie. Možnosť vyučovať aj teoretickú časť výučby online (cez videohovory aj osobne v triede) a trenažér. Postačuje aj skupina B. Všetky vymenované skupiny nie sú nevyhnutné.

Pracovné podmienky: Flexibilný pracovný čas pondelok až nedeľa medzi 6:00 a 22:00 (určiš si sám ako ti bude vyhovovať). Bežne jazdia inštruktori od 8:00 do 17:00. Víkendy a sviatky sú doborovoľné ak ti to vyhovuje za motivačný príspevok. Jazdy sa plánujú globálne pre všetkých inštruktorov, aby si mal jazdy po sebe bez zdlhavých prestojov. Nemusíš zháňať vlastných záujemcov. Máš možnosť pracovať ako inštruktor na plný úväzok alebo privyrobiť si vo svojom voľnom čase.

Kvalifikačné požiadavky: Inštruktorský preukaz podľa zákona č. 93/2005 Z.z. o autoškolách. Preukaz môžeš získať po absolvovaní inštruktorského kurzu. Kurzy organizuje komora autoškôl https://www.skvza.sk najbližšie v Trebišove a Bardejove. Ak nemáš inštruktorský preukaz, pomôžeme ti ho získať (formou finančného príspevku 1 500 eur na školné).

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
najmenej 3 roky prax vodiča vo vedení vozidla danej skupiny
inštruktorská prax nie je potrebná, je vítaná (nového kolegu radí zaškolíme)
príjemné vystupovanie
komunikatívnosť
trpezlivosť a empatia
precíznosť v práci

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám prosím zavolaj 0948 888 816 a dohodni si osobné stretnutie s majiteľom autoškoly. Posielať životopis a žiadost o zamestnanie nie je nevyhnutné. Osobný dojem a kontakt pri tejto práci zaváži najviac.