Vodičák už nie je výhodou, ale nevyhnutnosťou

Zápis na vodičský kurz


Kontaktujte nás


Viac informácií

Ako sa prihlásiť na kurz v autoškole

Na vodičský kurz a kondičné jazdy v autoškole sa môžete prihlásiť:

Osobne v kancelárii autoškoly

Navštívte nás osobne v sídle autoškoly v centre mesta Košice v čase otváracích hodín, kde máte priestor opýtať sa otázky a získať informácie o priebehu kurzov. Pomôžeme vám vyplniť žiadosť a prihlášku, ktorú si dáte potvrdiť od lekára (len pre vodičský kurz), aby ste ju doručili ešte pred začiatkom kurzu. V prípade záujmu o kondičné jazdy sa dohodneme, spoločne vypíšeme prihlášku a preberieme vaše požiadavky. Do kurzov v autoškole sa nestačí prihlásiť len elektronicky, pretože je nutné podpísať a doručiť požadované dokumenty.

Elektronicky
cez rezervačný systém

Vyberte si kurz zo zoznamu, zvoľte dátum voľného termínu a rezervujte si termín úvodného stretnutia, kde sa dohodneme na ďalších krokoch. Pred začatím kurzu je potrebné vypísať žiadosť a prihlášku, nechať si ju potvrdiť od lekára (len pre vodičský kurz) a doručiť ju osobne do kancelárie autoškoly pred začatkom kurzu. So správnym vyplnením tejto žiadosti a prihlášky vám pomôžeme na tomto úvodnom strenutí.

Messenger správou na Facebooku

Zanechajte nám odkaz alebo otázku cez správu na Facebooku. Odpovieme vám čo najskôr ako to bude možné. Poradenstvo poskytujeme zdarma.

Telefonicky
na čísle 0948 888 816

V prípade ak váš hovor nie je prijatý, prosím pošlite sms. Ozveme sa vám čo najskôr ako to bude možné. Poradenstvo poskytujeme zdarma.