Cvičné testy na skúšku v autoškole pre rok 2022

Najbližší kurz B začína 23.5.2024 v Košiciach, 15.5.2024 a 30.05.2024 v Trebišove

Kurzy na všetky skupiny A, B, C, D, E, T otvárame priebežne podľa záujmu. Aj cez úrad práce, aj na splátky.

Cvičné testy na skúšku
v autoškole pre rok 2022

S cvičnými skúšobnými testami Vás oboznámime na hodinách teórie, poradíme ako správne vypĺňať testovací hárok a kde sa môžete testovať zadarmo. Na prvú časť skúšky v autoškole sa môžete pripraviť pravidelným testovaním na web stránkach, mobilných aplikáciach, ale aj v podobe papierových testov. Stačí si vybrať z množstva dostupných zdrojov uvedených nižšie. Treba len vyskúšať a zistiť, ktorý nástroj vám najviac vyhovuje a umožňuje vám testovať sa kdekoľvek (doma na počítači či pri cestovaní na mobile). Skúšobné testy sa naposledy menili v apríly 2020, preto buďte obozretný, či sa testujete pomocou aktuálnych cvičných testov.

Za správnosť odpovedí a aktuálnosť testov na externých web stránkach nenesieme žiadnu zodpovednosť. O každej web stránke či mobilnej aplikácii si vytvorte vlastný dojem a zvážte jej používanie na vlastné riziko ;o)

Online web stránky (zdarma)

Na stiahnutie vo formáte PDF (zdarma)

Stačí zadať vo vyhľadávači google.sk “autoskola testy pdf”, stiahnúť a vytlačiť. Za správnosť odpovedí a aktuálnosť testov na externých web stránkach nenesieme žiadnu zodpovednosť.

Papierová forma

Na hodinách teórie a kedykoľvek v čase otváracích hodín sa môžete ako žiaci našej autoškoly otestovať a poradiť sa zdarma. Na testovanie používame cvičné testy, ktoré sú čo najpodobnejšie reálnym skúšobným testom. Papier je papier a nie každému vyhovuje testovať sa len elektronicky.

Na trhu existujú aj rôzny dodávatelia testov, ktorý ich ponúkajú vo verzii čo najpodobnejšej oficiálnym testom, s ktorými sa stretnete na záverečných skúškach. Získať ich môžete na www.testynavodicak.sk.